На главную     Карта сайта     Контакты
Новое Портфолио Услуги и цены Оплата Интересно О студии

Статьи Весілля за англійськими традиціями

Весілля за англійськими традиціями.Вранці у день весілля всі гості збираються біля домівок нареченої та нареченого. Головна подружка нареченої прикрашає вхід білими квітами. У жодному разі наречена не повинна сама цим займатися, бо її сімейне життя буде невдалим.

У церкву весільна процесія вирушає в супроводі музикантів, зі співом. Шлях нареченого та нареченої встеляє пелюстками квітів маленька дівчинка. Дорога, встелена квітами, символізує щасливу долю майбутньої сім’ї. Дорогою до церкви чоловіки стріляють із рушниць. Вважається, що це відлякує злу силу.

Для чого потрібні свідки на англійському весіллі

Згідно з традицією, подружки нареченої повинні одягти весільні сукні, схожі на сукні нареченої. Так злі духи, які полюють на наречену, поки та не стане під вінець, не зможуть упізнати наречену та накласти прокляття на щастя сім’ї.

Фасон і колір суконь для подружок вибирає сама наречена, а її мати оплачує їх вартість.

Головна подружка несе букет нареченої й під час церемонії вінчання стоїть за нею. Дружба (зазвичай це брат або друг нареченого) допомагає в організації весілля, платить гонорар священикові, а також іноді вручає обручки нареченому в церкві.

Англійська весільна церемонія

Наречений із другом чекають наречену біля вівтаря. Наречену до вівтаря приводить батько або дитина. Обручки перед вівтарем подає батько нареченої або друг нареченого.

Під час красивого обряду вінчання співає церковний хор і грає орган. Усі гості до деталей знають програму проведення обряду, дотримуються її та беруть безпосередню участь у ній.

За традицією, англійська пара обмінюється весільними клятвами при всіх перед вівтарем, у такий спосіб усі присутні стають свідками цієї події.

Коли молодята виходять із каплиці, їх обсипають рисом на щастя.

У давнину молодих обсипали крихтами весільного торта.

Зараз – рисом, блискітками у формі підківок, сердечок, бантиків, зірочок.

Весільний торт на англійському весіллі – один із найважливіших атрибутів.

Із ним пов'язано багато звичаїв. Наприклад, весільна гра "витягни стрічечку".

Це відбувається так: шматочки торта запаковують у коробочки, до них прив'язують сріблясті стрічечки. Потім подружки нареченої тягнуть кожна свою стрічечку, загадуючи при цьому бажання.

Як проводжають молодят справжні англійці

Весільна традиція прив'язувати черевик до машини молодят також родом з Англії. У минулі століття гості просто кидали свої черевики в молодят, коли ті виходили з церкви. Вважалося, що це принесе удачу. Сьогодні взуття прив'язують до автомобіля, який повезе молодих у медовий місяць.

запозичено з сайту  e-motion.tochka.net

    Интересно
    Статьи
Весілля за англійськими традиціями
    Библиотека цветов


Телефон заказа
и консультации:

+38 (067) 273-66-17тел. +38 (067) 273 6617
anna@floraldesignstudio.com.ua